Reklamné predmety

Na prvý pohľad sa môže zdať, že vybrať darčekový predmet je jednoduché. A vo svojej podstate aj je. Napríklad u nás si vyberiete zo širokej ponuky reklamných predmetov, vyberiete potlač, zašlete nám text, či logo, zaplatíte a už iba počkáte na kuriéra, ktorý vám tovar dovezie kam si vyberiete.

 

reklamne-predmety-bkstudio

Netreba však zabúdať, že aj napriek jednoduchému spôsobu nakupovania si treba výber správneho darčeku premyslieť. Zvážiť, či darček, ktorý vyberám dokonale vystihuje mňa, darcu, a či bude vyhovovať obdarovanému. Nezáleží či je ním vaša rodina, známy, či obchodný partner. Vhodný reklamný darček musí byť ako kvalitne ušitý oblek. Presne na mieru.

Naše stroje takto tlačia...

Flex a Flock

Textil potláčame s pomocou špeciálnych nažehľovacích fólií, ktoré vyrezávame na rezacom plotri. Takáto metóda je neskutočne trvácna a častokrát prežije aj samotné tričko. Nevýhodou je, že sa ňou nedajú potláčať mnohofarebné motívy a logá, ale iba kombinácia max. dvoch troch farieb. V takýchto prípadoch vrstvíme jednotlivé fólie. Flex je lesklá, tenká nažehľovacia fólia. Flock je trochu hrubší od flexu a na dotyk pripomína semišovú látku. Na tento druh potlače používame stroj: Graphtec CE6000-60 a Politape, Stahls

printflex

Printflex

Plnofarebná tlač na hladkú tenučkú fóliu (55 - 80 micrónov), ktorú môžeme orezať na plotri do požadovaného tvaru. Následne sa motív nažehlí s pomocou špeciálneho termolius na textil. Nakoľko vlastníme špičkovú tlačiareň a používame iba tie najkvalitnejšie fólie, naša kvalita tlače dosahuje fotokvalitu a radíme ju medzi vysoko odolné spôsoby potlače. Ďalšou výhodou je, že touto metódou dokážeme potlačiť aj jeden kus. Na tento druh potlače používame stroj: Mutoh VJ 628 a Politape, Stahls

Sieťotlač

Sieťotlač je jedna z najstarších a najtrvácnejších metód potlače. Okrem textilu ňou dokážeme potlačiť aj plasty a papier s plochým povrchom, alebo povrchom, ktorý sa dá vyrovnať. Farba sa tlačí priamo na povrch produktu s pomocou špeciálnu sieť a potom sa buď tepelne zafixuje pri teplote 170 °C alebo v iných prípadoch nechá zaschnúť. Pri sieťotlači však treba rátať s tým, že sa oplatí až od vyššieho množstva kusov, pretože k samotnej cene potlače treba prirátať aj sumu za výrobu špeciálneho sita. Takáto potlač je veľmi kvalitná a trvácna.

Strojové vyšívanie

Niektorí tvrdia, že výšivka je Mercedesom medzi potlačou. S tým môžeme súhlasiť ak sa vyberie na správny textil, v rozumnom rozmere. Kým pri digitálnej potlači hovoríme o presnosti v tisícinách milimetra, pri výšivke sú to jeho desatiny. Používame špeciálny grafický program na úpravu výšivky. Aj preto dokážeme použiť mnoho druhov stehov, aby bol výsledný efekt čo najlepší. Vyšívame na vlastnom vyšívacom stroji a používame iba kvalitné viskózové nite a podkladové materiály. Preto nám nerobí problém vyšiť motív na jedno tričko, polokošeľu, či pracovné oblečenie.

Laserové gravírovanie

Gravírovanie laserom nahrádza ručné rytie do materiálu. Pomocou neho môžeme vytvoriť obrázky, ornamenty, logá a nápisy pre vaše potreby, a to technikou odoberania materiálu. Gravírovanie je teda nezmazateľná stopa. Laserové gravírovanie patrí v súčasnosti k najmodernejším a najefektívnejším technológiám. Gravírovanie laserom vyniká trvanlivosťou výsledku, presnosťou, rýchlosťou a flexibilitou. Neexistujú skoro žiadne obmedzenia v gravírovanej grafike. Výsledkom použitia laserovej technológie je presný a trvalý popis, ktorý sa dá odstrániť iba hrubou silou. Najčastejšie materiály sú kov, plast, drevo, sklo, koža.

Tampoprint

Tampoprint sa využíva pri potlači reklamných predmetov z rôznych materiálov, prenášaním farby na potláčaný predmet. Technológia tampoprintom je rýchla a veľmi vhodná pre predmety menších rozmerov. Tampoprintová tlač má ešte jednu veľkú výhodu, a tou je možnosť potlačiť zložitejšie tvary, zakrivené a vypuklé povrchy. Tampoprintová tlač sa využíva napríklad na plasty, drevo, kov, kožu, koženka, papier, sklo a keramiku.