Bavlnená taška Premium s potlačou

Kód: 148
Neohodnotené
€4
Vyrobíme do 3 dní
Potlač na prednej strane
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Prémiová bavlnená nákupná taška s vlastnou potlačou A6 v cene

Detailné informácie

Rýchlosť dodania
Viac ako 15000 ks skladom. Aj preto vieme produkty po objednaní okamžite odoslať, alebo ich okamžite potláčať a gravírovať.
Vlastná výroba = rýchle dodanie
Vyrábame na vlastných strojoch. Brandujeme predmety, ktoré sami predávame. Preto garantujeme najvyššiu kvalitu za rýchly čas.

Podrobný popis

Veľmi kvalitná, prémiová, bavlnená taška vhodná na každý nákup. Pevne a bezpečne ju budete roky používať. Vieme to, lebo tieto tašky sami používame. No a plnofarebná potlač bude príjemným bonusom a ozvláštnením.

Nákupná taška je vyrobená zo 180g bavlny. Bežne predávané bavlnené tašky majú medzi 100 až 140g. Ak niekto hľadá kvalitnú bavlnenú tašku, toto je model, ktorý uspokojí aj náročného klienta.

Tašku s dlhými ušami potláčame priamou metódou DTG, preto je výsledok ostrý, žiarivý a plný najmenších detailov. Samozrejmosťou je použitie certifikovaných eko farieb na textil.

Ak si želáte tašku potlačiť,  nahrajte nám dizajn vo vysokej kvalite, prípadne priložte link na súbor, alebo napíšte do poznámky, čo máme na tašku tlačiť.

Doba dodania s potlačou na mieru je max. 3 - 5 pracovných dní. 

 

Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy ak ide o predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru. Ak aj napriek našej zdvojenej výstupnej kontrole dostanete chybný produkt, proklientsky zjednáme nápravu.

Dodatočné parametre

Kategória: Textil
Hmotnosť: 0.2 kg