Zapaľovače

Reklamné zapaľovače s potlačou sú jednými z najobľúbenejších reklamných predmetov. Hodia sa na každú príležitosť a pre každého. Či už pre fajčiara aj nefajčiara. Oheň sa vždy zíde. Naše zapaľovače sú vhodné na každodenné použitie. Ideálne s vašim logom, alebo venovaním.

1 položiek celkom

Cena

4344
14344
reklamne zapalovace s potlacou
Bestseller
od €43

Reklamné zapaľovače s ekologickou, plnofarebnou UV potlačou na jednej strane v cene. Ak máte záujem o obojstrannú potlač, kontaktujte nás pre samostatnú cenovú ponuku. Rovnako,...

Kód: 64/BIE

Zapaľovače s potlačou sú vhodným reklamným produktom pre všetky príležitosti. Na výstavy, firemné večierky, akcie, ako rozdávacie predmety alebo firemné darčeky. Reklamné predmety by mali byť praktické, čo zapaľovače určite sú. Vaši klienti ich budú používať v situáciách, v ktorých potrebujú pomoc.

Potlač zapaľovačov

Každý z ponúkaných kapaľovačov vieme personalizovať. Na každý typ zapaľovača sa hodí iný druh potlače. Na plastové zapaľovače umiestňujeme logo s pomocou UV potlače. Kovové zapaľovače gravírujeme vláknovým laserom.

Doprava zdarma
Packeta 2,80€ alebo ZADARMO ri osobnom odbere alebo pri objednávkach doručovaných cez Packetu nad 99€
Od 1ks
Od 1ks
Či potrebujete vyrobiť 1 alebo 5000ks, výrobe venujeme maximálnu pozornosť.
Rodinný podnik
Rodinný podnik
Tradícia od roku 2013. Kúpou tohto produktu podporíte rodinný podnik. Starostlivo vyrábame každý produkt. Ďakujem za dôveru.
Vlastná výroba
Vlastná výroba = rýchle dodanie
Vyrábame na vlastných strojoch, preto vieme okrem kvality garantovať aj rýchle dodanie.