Maloformátová tlač

Pri maloformátovej tlači Ide najmä o produkty z papiera ako sú vizitky, letáky, bloky, knihy, brožúrky, oznámenia, či plagáty do veľkosti A3. Maximálny možný rozmer tlače SRA3 nám dovoľuje tlačiť formát A3 bezokrajovo. Tlačíme voľné aj viazané listy.

Malý aj veľký náklad vo veľmi krátkom čase. Keď sa raz naša Konica Minolta AccurioPress rozbehne, listy papiera tlačí raketovou rýchlosťou v produkčnej kvalite.

7 položiek celkom

Cena

535
1535
od €34,20

Tlač obojstranných letákov na kvalitný 150g satinovaný papier, ktorý spĺňa všetky ekologické štandardy. 

Kód: 91/25
zalozka do knihy
od €30

Záložka do knihy na kvalitnom 350g papieri. Záložky laminujeme matným laminom, aby boli odolné voči poškrabaniu a robili čitateľovi radosť čo najdlhšie. 

Kód: 52/25
bkstudio jedalny listok sample
od €25

Informujte hostí, čo sa bude počas slávnosti podávať na jedlo a pitie.

Kód: 97/100/JED/A6
Oznámenia
Oznámenia
Do 3 dní
od €25

Oznámte dôležité mílniky na kvalitnom papieri s bezchybnou tlačou. Oznámenia tlačíme na 350g natieraný papier.

Kód: 94/502
tlac vizitiek
Bestseller
od €15

Vizitky na kvalitnom papieri, ktoré štandardne obojstranne laminujeme. Lebo tak ich robíme aj pre seba. Aby pôsobili elegantne a súčasne boli aj trvácne. Nie je nič horšie ako...

Kód: 43/50
Pexeso s fotkami
€10,50

Pexeso s vlastnými fotkami na 250g kvalitnom papieri, ktorý štandardne laminujeme pre vyššiu životnosť a príjemnejší pocit z hry. Zahrajte sa s vlastnou hrou a potešte seba i...

Kód: 76
tlac diplomov a certifikatov
od €5

Jednostaranná tlač diplomov a certifikátov na kvalitný 250g papier.

Kód: 55/1

V dnešnej dobe sa často stretávame s problémom, ako efektívne a profesionálne prezentovať svoj podnik alebo značku. Chceme, aby naše marketingové materiály boli kvalitné a lákavé pre potenciálnych zákazníkov a klientov. Ale vieme, že nie vždy je to jednoduché dosiahnuť. Často sa cítime frustrovaní pri hľadaní spoľahlivých tlačiarní alebo pri vytváraní kreatívnych návrhov.

Určite poznáte pocit, keď ste investovali čas a peniaze do tlače letákov, vizitiek alebo plagátov, no výsledný produkt nevyzerá tak, ako ste si predstavovali. Farby sú mdlé, grafika je nejasná a papier je tenký a lacný. Ako môžete očakávať, že si vás vaši potenciálni zákazníci všimnú a vezmú vážne? Tento problém môže mať negatívny dopad na vaše obchodné úsilie a rast.

Našťastie sme tu my :-) Ponúkame širokú škálu produktov maloformátovej tlače vrátane vizitiek, letákov, hlavičkových papierov, blokov, voľných hárkov a plagátov. Všetky naše tlačové materiály sú vysoko kvalitné, s jasnými a živými farbami a pevným papierom. A čo je najlepšie? Naše ceny sú konkurencieschopné a dostupné pre každého!

S tlačou na našej Konice Minolte už nemusíte obetovať kvalitu za nízku cenu. Môžete mať oboje! Naviac poskytujeme odborné konzultácie ohľadom grafického dizajnu, aby sme vám pomohli vytvoriť presne ten vizuál, aký si predstavujete.

Predstavte si pocit úspechu a spokojnosti, keď vaša značka bude konečne reprezentovaná tak profesionálne, ako si zaslúži. Vaši potenciálni zákazníci budú ohromení a budú sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s vami.

Nenechajte tento problém brzdiť váš rast - teraz je ten správny čas zvoliť bkstudio.sk ako vášho partnera pre úspešnú tlač! Kontaktujte nás ešte dnes a začnite svoju cestu k lepšiemu marketingu a väčším úspechom!

Doprava zdarma
Packeta 2,80€ alebo ZADARMO ri osobnom odbere alebo pri objednávkach doručovaných cez Packetu nad 99€
Od 1ks
Od 1ks
Či potrebujete vyrobiť 1 alebo 5000ks, výrobe venujeme maximálnu pozornosť.
Rodinný podnik
Rodinný podnik
Tradícia od roku 2013. Kúpou tohto produktu podporíte rodinný podnik. Starostlivo vyrábame každý produkt. Ďakujem za dôveru.
Vlastná výroba
Vlastná výroba = rýchle dodanie
Vyrábame na vlastných strojoch, preto vieme okrem kvality garantovať aj rýchle dodanie.