Digitálna tlač

Digitálna tlačiareň z Bratislavy

Sústreďujeme sa na vytváranie jedinečných, prispôsobených darčekov a reklamných predmetov prostredníctvom techník ako je maloformátová tlač, veľkoformátová tlač, gravírovanie a UV potlač. Tieto techniky prenášajú vaše vlastné návrhy, logá, alebo správy na rôzne predmety a vytvárajú tak výnimočné kúsky, ktoré sú jedinečné pre vás alebo vašu značku.

27 položiek celkom
01 snurka na krk bkstudio
Šnúrka na krk
Vyrobíme do 3 dní
od €92,60

Šnúrka na krk s obojstrannou potlačou vyrobená z buď z 20mm saténu alebo 20mm eko RPET materiálu s karabínkou a doplnkami podľa vašich potrieb s potlačou v cene.

Kód: 88/100
rollup standard
Rollup štandard
Vyrobíme do 3 dní
od €45,60

Vyrobíme vám rollup v expresnom termíne a super kvalite.

Kód: 49/85X2
reklamne zapalovace s potlacou
Bestseller
od €43

Reklamné zapaľovače s ekologickou, plnofarebnou UV potlačou na jednej strane v cene. Ak máte záujem o obojstrannú potlač, kontaktujte nás pre samostatnú cenovú ponuku. Rovnako,...

Kód: 64/BIE
od €34,20

Tlač obojstranných letákov na kvalitný 150g satinovaný papier, ktorý spĺňa všetky ekologické štandardy. 

Kód: 91/25
obraz na platne
od €30

Obraz na plátne zútulní váš byt, dom alebo kanceláriu. Zároveň je skvelým tipom na darček. V ponuke máme mnoho motívov, z ktorých si môžete vybrať. Najosobnejší je však obraz s...

Kód: 58/40X
zalozka do knihy
od €30

Záložka do knihy na kvalitnom 350g papieri. Záložky laminujeme matným laminom, aby boli odolné voči poškrabaniu a robili čitateľovi radosť čo najdlhšie. 

Kód: 52/25
bkstudio jedalny listok sample
Jedálny lístok
Vyrobíme do 3 dní
od €25

Informujte hostí, čo sa bude počas slávnosti podávať na jedlo a pitie.

Kód: 97/100/JED/A6
zelena skola 1200 1200 mikina predok
€25

Kvalitná mikina s potlačou Zelená škola a Živica

+ ďalšie
Kód: 118/ZEL
Oznámenia
Oznámenia
Vyrobíme do 3 dní
od €25

Oznámte dôležité mílniky na kvalitnom papieri s bezchybnou tlačou. Oznámenia tlačíme na 350g natieraný papier.

Kód: 94/502
Tlač nálepiek a samolepiek
Vyrobíme do 3 dní
€25

Potrebujete kvalitnú tlač nálepiek a samolepiek? Ponúkame rôzne veľkosti a tvary s vysokou odolnosťou a živými farbami. Tlačíme nálepky interiérové aj exteriérové, ideálne pre...

Kód: 169
uterak vysivka laska bkstudio malfini 903
€16,80

Kvalitný froté uterák s výšivkou "láska". Vyrobíme do 3 dní.

Kód: 61
uterak malifini laska mena srdce
€16,80

Kvalitný froté uterák s kvalitnou výšivkou vašich mien.  Vyrobíme do 3 dní.

Kód: 79
Hore
Ďalšie produkty

Maloformátová tlač

Ide najmä o produkty z papiera ako sú vizitky, letáky, bloky, knihy, brožúrky, oznámenia, či plagáty do veľkosti A3. Maximálny možný rozmer tlače SRA3 nám dovoľuje tlačiť formát A3 bezokrajovo. Tlačíme voľné aj viazané listy.

Veľkoformátová tlač

Všetko väčšie ako A3 až po šírku 1,5m. Papier, samolepky, bannery, mesh.

Laserové gravírovanie

Gravírovanie je strojovo podporovaná technika, ktorá zanecháva nezmazateľnú stopu na tvrdý povrch, vytvárajúc tak trvalý a elegantný efekt. Môže sa použiť na širokú škálu materiálov, vrátane kovu, skla, dreva a plastu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre personalizáciu všetkého od šperkov a hodiniek po poháre a ocenenia.

UV potlač

UV potlač je moderná technológia tlače, ktorá používa ultrafialové svetlo na vytvrdenie špeciálnej farby priamo na povrch predmetu. Tento proces zabezpečuje žiarivé a trvanlivé farby, ktoré sú odolné voči poškriabaniu a vyblednutiu. UV potlač môže byť použitý na tlač na širokú škálu materiálov vrátane skla, plastu, kovu, dreva, čo znamená, že je ideálny pre personalizáciu všetkého od reklamných produktov a obchodných darčekov po domáce dekorácie.

Tlač vizuálov

Tlačíme vami dodané grafické podklady v tlačovej kvalite. Ak také podklady nemáte, vôbec nevadí, patríme medzi reklamné štúdiá s grafikom, ktorý vám rád pripraví kompletné tlačové podklady na základe vašich požiadaviek, alebo upraví podklady, ktoré si sami pripravíte, napríklad v online editoroch, ako je Canva.

Bez ohľadu na to, či hľadáte jedinečný darček pre priateľa alebo chcete zvýšiť povedomie svojej značky prostredníctvom vlastných reklamných predmetov, máme pre vás správne riešenia.

Rýchlosť dodania
Viac ako 15000 ks skladom. Aj preto vieme produkty po objednaní okamžite odoslať, alebo ich okamžite potláčať a gravírovať.
Vlastná výroba = rýchle dodanie
Vyrábame na vlastných strojoch. Brandujeme predmety, ktoré sami predávame. Preto garantujeme najvyššiu kvalitu za rýchly čas.