Digitálna tlač

Digitálna tlačiareň z Bratislavy

Sústreďujeme sa na vytváranie jedinečných, prispôsobených darčekov a reklamných predmetov prostredníctvom techník ako je maloformátová tlač, veľkoformátová tlač, gravírovanie a UV potlač. Tieto techniky prenášajú vaše vlastné návrhy, logá, alebo správy na rôzne predmety a vytvárajú tak výnimočné kúsky, ktoré sú jedinečné pre vás alebo vašu značku.

18 položiek celkom

Cena

393
1393
01 snurka na krk bkstudio
od €92,60

Šnúrka na krk s obojstrannou potlačou vyrobená z buď z 20mm saténu alebo 20mm eko RPET materiálu s karabínkou a doplnkami podľa vašich potrieb s potlačou v cene.

Kód: 88/100
reklamne zapalovace s potlacou
Bestseller
od €43

Reklamné zapaľovače s ekologickou, plnofarebnou UV potlačou na jednej strane v cene. Ak máte záujem o obojstrannú potlač, kontaktujte nás pre samostatnú cenovú ponuku. Rovnako,...

Kód: 64/BIE
od €34,20

Tlač obojstranných letákov na kvalitný 150g satinovaný papier, ktorý spĺňa všetky ekologické štandardy. 

Kód: 91/25
obraz na platne
od €30

Obraz na plátne zútulní váš byt, dom alebo kanceláriu. Zároveň je skvelým tipom na darček. V ponuke máme mnoho motívov, z ktorých si môžete vybrať. Najosobnejší je však obraz s...

Kód: 58/40X
zalozka do knihy
od €30

Záložka do knihy na kvalitnom 350g papieri. Záložky laminujeme matným laminom, aby boli odolné voči poškrabaniu a robili čitateľovi radosť čo najdlhšie. 

Kód: 52/25
Bambusové pero s gravírovaním
od €25

Ekologické gravírované bambusové pero

Kód: 73/5
bkstudio jedalny listok sample
od €25

Informujte hostí, čo sa bude počas slávnosti podávať na jedlo a pitie.

Kód: 97/100/JED/A6
Oznámenia
Oznámenia
Do 3 dní
od €25

Oznámte dôležité mílniky na kvalitnom papieri s bezchybnou tlačou. Oznámenia tlačíme na 350g natieraný papier.

Kód: 94/502
uterak vysivka laska bkstudio malfini 903
€16,80

Kvalitný froté uterák s výšivkou "láska". Vyrobíme do 3 dní.

Kód: 61
uterak malifini laska mena srdce
€16,80

Kvalitný froté uterák s kvalitnou výšivkou vašich mien.  Vyrobíme do 3 dní.

Kód: 79
tlac vizitiek
Bestseller
od €15

Vizitky na kvalitnom papieri, ktoré štandardne obojstranne laminujeme. Lebo tak ich robíme aj pre seba. Aby pôsobili elegantne a súčasne boli aj trvácne. Nie je nič horšie ako...

Kód: 43/50
podlozka spz motorka bkstudio 01
Bestseller
€14

Držiak značky pre motorku s vlastnou potlačou.  Logo, obrázok alebo text nám napíšte do poznámky. 

Kód: 82
Hore
Ďalšie produkty

Maloformátová tlač

Ide najmä o produkty z papiera ako sú vizitky, letáky, bloky, knihy, brožúrky, oznámenia, či plagáty do veľkosti A3. Maximálny možný rozmer tlače SRA3 nám dovoľuje tlačiť formát A3 bezokrajovo. Tlačíme voľné aj viazané listy.

Veľkoformátová tlač

Všetko väčšie ako A3 až po šírku 1,5m. Papier, samolepky, bannery, mesh.

Laserové gravírovanie

Gravírovanie je strojovo podporovaná technika, ktorá zanecháva nezmazateľnú stopu na tvrdý povrch, vytvárajúc tak trvalý a elegantný efekt. Môže sa použiť na širokú škálu materiálov, vrátane kovu, skla, dreva a plastu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre personalizáciu všetkého od šperkov a hodiniek po poháre a ocenenia.

UV potlač

UV potlač je moderná technológia tlače, ktorá používa ultrafialové svetlo na vytvrdenie špeciálnej farby priamo na povrch predmetu. Tento proces zabezpečuje žiarivé a trvanlivé farby, ktoré sú odolné voči poškriabaniu a vyblednutiu. UV potlač môže byť použitý na tlač na širokú škálu materiálov vrátane skla, plastu, kovu, dreva, čo znamená, že je ideálny pre personalizáciu všetkého od reklamných produktov a obchodných darčekov po domáce dekorácie.

Tlač vizuálov

Tlačíme vami dodané grafické podklady v tlačovej kvalite. Ak také podklady nemáte, vôbec nevadí, patríme medzi reklamné štúdiá s grafikom, ktorý vám rád pripraví kompletné tlačové podklady na základe vašich požiadaviek, alebo upraví podklady, ktoré si sami pripravíte, napríklad v online editoroch, ako je Canva.

Bez ohľadu na to, či hľadáte jedinečný darček pre priateľa alebo chcete zvýšiť povedomie svojej značky prostredníctvom vlastných reklamných predmetov, máme pre vás správne riešenia.

Doprava zdarma
Packeta 2,80€ alebo ZADARMO ri osobnom odbere alebo pri objednávkach doručovaných cez Packetu nad 99€
Od 1ks
Od 1ks
Či potrebujete vyrobiť 1 alebo 5000ks, výrobe venujeme maximálnu pozornosť.
Rodinný podnik
Rodinný podnik
Tradícia od roku 2013. Kúpou tohto produktu podporíte rodinný podnik. Starostlivo vyrábame každý produkt. Ďakujem za dôveru.
Vlastná výroba
Vlastná výroba = rýchle dodanie
Vyrábame na vlastných strojoch, preto vieme okrem kvality garantovať aj rýchle dodanie.