Bavlnené tašky

Bavlnené tašky sú efektívne, ekologické, praktické, ale najmä pekné a príjemné na dotyk. Ak sú kvalitné, čo naše sú, zákazníci ich dlho používajú a preto sú šetrné k životnému prostrediu. Určité sa stanú ekologickou alternatívou k plastovým, jednorazovým taškám. Sú aj vhodným firemným darčekom, do ktorého môžete vložiť tlačoviny, reklamné perá, zápisníky, či iný merch. Keďže disponujeme vlastnými veľkými skladovými zásobami, preto vieme objednávky doručiť aj do nasledujúceho dňa. No a keďže sme aj tlačiareň, dokážeme tašky pre vás potlačiť v expresnom termíne vo vynikajúcej kvalite.  

6 položiek celkom
bkstudio bavlnena taska motorkar vizualizacia
€8

Kvalitná 180g bavlnená taška s potlačou Motorkár

Kód: 127
bkstudio bavlnena taska motorkarka vizualizacia
€8

Kvalitná 180g bavlnená taška s potlačou Motorkár

Kód: 128
Bavlnená taška Premium s potlačou
€4

Prémiová bavlnená nákupná taška s vlastnou potlačou A6 v cene

Kód: 148
Bavlnená taška Standard s potlačou
€3,89

Štandardná bavlnená nákupná 140g taška s vlastnou potlačou A6 v cene. 

Kód: 147
Bavlnená taška Premium
Bestseller Bez potlače
€1,92 –13 %
Bavlnená taška Premium
Skladom (462 ks)
€1,67

Prémiová bavlnená nákupná taška s možnosťou vlastnej potlače. 

Kód: 142
Bavlnená taška Standard
Bez potlače
Bavlnená taška Standard
Skladom (493 ks)
€1

Štandardná bavlnená nákupná taška s možnosťou vlastnej potlače. 

Kód: 146

Plátené tašky

Plátené tašky sú obľúbené medzi všetkými vyznávačmi ekologického zmýšľania. Sú vyrobené zo 100% bavlny. Nami ponúkané tašky sú vyrobené z dvoch hrúbok látok. 140g a 180g. Obe sú dostatočne pevné na to, aby s vami absolvovali stovky nákupov bez toho, aby sa poškodili aj keď v nich budete nakupovať melóny. Tašky majú naturálnu farbu.  

Plátené tašky s potlačou

Keďže sme distribútorom plátených tašiek, dokonale ich poznáme a vieme ako ich najlepšie potlačiť. Využívame DTG metódu, čiže priamo potlač na textil s pomocou atramentov, ktoré spĺňajú prísne eko štandardy. Bavlnené tašky s potlačou vyrobíme expresne do niekoľkých dní.

Nákupné tašky

Nákupných tašiek nie je nikdy dosť. Áno, je jednoduché zobrať si narýchlo pri pokladni papierovú, alebo inú jednorázovú tašku pre náš nákup. To je však neekologické a aj trpí naša peňaženka. A pritom bavlnená nákupná taška stojí len niečo vyše jedného eura, dá sa poskladať do malého štvorčeka, ktorý sa pohodlne vojde do akejkoľvek štandardne veľkej kabelky. Štatisticky ju stačí použiť na štyroch nákupoch a už vám šetrí nielen peniaze, ale aj prírodu.

 

Rýchlosť dodania
Viac ako 15000 ks skladom. Aj preto vieme produkty po objednaní okamžite odoslať, alebo ich okamžite potláčať a gravírovať.
Vlastná výroba = rýchle dodanie
Vyrábame na vlastných strojoch. Brandujeme predmety, ktoré sami predávame. Preto garantujeme najvyššiu kvalitu za rýchly čas.