Potraviny BEN

Potraviny Ben sú presne ten typ obchodíku, ktorý chcete mať poblíž domova.

Nachádzajú sa na križovatke Českej a Osadnej ulice v Bratislave. Potraviny sú na tomto mieste desaťročia. Vystriedali za ten čas niekoľkých majiteľov. Výhodou je, že ich v súčasnosti prevádzkujú ľudia úzko spätí s touto štvrťou. Bývajú tu a vedia, čo ľudia najčastejšie potrebujú a tomu prispôsobujú sortiment. Nájdete tu nielen pečivo, drogériu, dennú tlač, tabak, ale napríklad aj čerstvé koláče.

IMG_9325

Majitelia sa rozhodli zmeniť aj vizuálnu identitu podniku. S využitím pôvodných elementov a pridaním nových materiálov a polepov sa nám podarilo za rozumné náklady  dodať obchodíku svieži vzhľad a všetky potrebné informácie pre okoloidúcich.

Vrchnú časť, ako aj spodok výkladu sme vytlačili na veľkoformátovej tlačiarni na polymerickú fóliu a následne polaminovali, aby grafika ani po rokoch nevybledla a odolávala vrtochom počasia  

 Veľmi sa tešíme, že naša spolupráca aj naďalej pokračuje. V potravinách potrebujú promovať jednotlivé akcie podľa aktuálneho stavu zásob a ponuky. Dohodli sme si preto postup. Grafiku kampane si pripravia v online nástroji Canva (odporúčame náš článok: Ako si pripraviť tlačové dáta v Canve). Hotovú grafiku operatívne vytlačíme ako plagátiky A3, ktoré si sami vložia do špeciálnych rámikov vo výklade obchodu (POS systém, ktorý sme im odporučili a dodali). 

Facebook: Potraviny BEN 
Instagram: Potraviny BEN

Ak uvažujete nad zmenou vizuálnej identity, potrebujete nový polep, kontaktujte nás. Radi vypracujeme vhodné riešenie a nezáväznú cenovú ponuku.