Pexeso s fotkami

Kód: 76
€10,50
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia

Pexeso s vlastnými fotkami na 250g kvalitnom papieri, ktorý štandardne laminujeme pre vyššiu životnosť a príjemnejší pocit z hry. Zahrajte sa s vlastnou hrou a potešte seba i svojich blízkych. 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Packeta 2,80€ alebo ZADARMO ri osobnom odbere alebo pri objednávkach doručovaných cez Packetu nad 99€
Od 1ks
Od 1ks
Či potrebujete vyrobiť 1 alebo 5000ks, výrobe venujeme maximálnu pozornosť.
Rodinný podnik
Rodinný podnik
Tradícia od roku 2013. Kúpou tohto produktu podporíte rodinný podnik. Starostlivo vyrábame každý produkt. Ďakujem za dôveru.
Vlastná výroba
Vlastná výroba = rýchle dodanie
Vyrábame na vlastných strojoch, preto vieme okrem kvality garantovať aj rýchle dodanie.

Podrobný popis

Objavte novú dimenziu obľúbenej spomienkovej hry s naším jedinečným produktom - Pexeso s fotkami! Táto neodolateľná sada vás zavedie na nostalgickú cestu plnú spomienok, pričom vám zároveň ponúka zábavu a výzvu pre vašu pamäť.

Výroba pexesa na zakázku

Pexeso s fotkami je viac než len hra. Je to osobný darček vytvorený s láskou a obohatený o vaše najmilšie spomienky. Či už sa rozhodnete pre fotografie rodinných príslušníkov, domácich zvierat alebo obľúbených miest, výsledok bude vždy vytvorený presne podľa vašich predstáv. 

Vysokokvalitný 250g papier v kombináciou s matným laminom zaistí pevnosť a dlhú životnosť kartičiek. Výborné je, že si sami vystrihnete kartičky podľa prerušovaných čiar, čo dodá celej hre osobitý nádych. 

Ako postupovať pri výrobe vlastného pexesa

Možností je niekoľko. Vyrobiť si ho môžete aj vo worde a vytlačiť na vlastnej tlačiarni. Ak však chcete pexeso použiť ako darček, alebo ho používať často, najlepšie je nechať si ho vyrobiť u nás.

  • Buď z vami dodaných grafických podkladov (ak ste skúsená grafička alebo grafik),
  • alebo si pexeso môžete vyrobiť podľa tejto šablóny v canve,
  • alebo nám môžete poslať 20 fotiek / obrázkov, ktoré spracujeme a odošleme na kontrolu ešte pred samotnou tlačou. Jeden takýto grafický návrh máte zahrnutý v cene pexesa.

Len na upresnenie, každá kartička pexesa má rozmer 50x50mm. Ak sa rozhodnete spracovať si grafiku sami a kartičky nemajú mať biele okraje, nezabudnite, prosím na 3mm spadávku.

Ponúkame aj možnosť množstevnej zľavy pri objednaní viacerých kusov, takže si môžete vytvoriť celú kolekciu Pexeso hier s rôznymi témami!

Prečo si vybrať pexeso s fotkami od nás:

  • Osobitý darček: Pexeso s fotkami je ideálny pre každú príležitosť - od narodenín po vianočné sviatky. Je to originálny a osobný darček, ktorý bude mať obdarovaný určite rád.
  • Kvalitné materiály: Použitie 250g papiera zaisťuje pevnosť a dlhú životnosť kartičiek.
  • Prispôsobiteľné dizajny: Možnosť prispôsobiť prednú aj zadnú stranu kartičky znamená, že môžete vytvoriť hru, ktorá je skutočne jedinečná.
  • Jednoduché na vytvorenie: Stačí poslať 20 fotografií a my sa postaráme o zvyšok. Naše Pexeso s fotkami je jednoduché na vytvorenie a zaručene poteší.
  • Množstevná zľava: Ponúkame množstevné zľavy na objednávky viacerých sád pexesa, takže si môžete vytvoriť vlastnú kolekciu hier alebo darovať viacerým priateľom a rodine.
  • Tlač pexesa realizujeme v Bratislave na špičkovom produkčnom stroji Konica Minolta AccurioPress

Ako sa hrá pexeso

Pexeso je klasická pamäťová hra pre jedného alebo viacerých hráčov. Hra sa skladá z párov rovnakých kariet, ktoré sú na začiatku hry obrátené obrázkami nadol a premiešané. Hráči potom postupne otočia dve karty a pokúsia sa nájsť dva zhodné obrázky. Ak hráč nájde pár, môže pokračovať v hľadaní ďalšieho páru. Ak nájdené karty nie sú zhodné, otočia sa späť a na rade je ďalší hráč.

Cieľom hry je zapamätať si polohu jednotlivých kariet a párov a nájsť čo najviac párov. Hráč s najväčším počtom párov na konci hry vyhráva.

Hra je obľúbená hlavne u detí, ale je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií. Pexeso pomáha rozvíjať pamäť, koncentráciu a schopnosť vnímať detaily.