Obraz na plátne

Kód: 58/40X 58/80X 58/80X2 Zvoľte variant
€30 €45 €70 od €30
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Rozmer
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
30.4.2024 30.4.2024 30.4.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Obraz na plátne zútulní váš byt, dom alebo kanceláriu. Zároveň je skvelým tipom na darček. V ponuke máme mnoho motívov, z ktorých si môžete vybrať. Najosobnejší je však obraz s vlastnou fotografiou. Fotky zo svadby, fotky detí alebo foto prírody potešia nejedného člena rodiny. Tlač certifikovanými eko farbami. 

Detailné informácie

Doprava zdarma
Packeta 2,80€ alebo ZADARMO ri osobnom odbere alebo pri objednávkach doručovaných cez Packetu nad 99€
Od 1ks
Od 1ks
Či potrebujete vyrobiť 1 alebo 5000ks, výrobe venujeme maximálnu pozornosť.
Rodinný podnik
Rodinný podnik
Tradícia od roku 2013. Kúpou tohto produktu podporíte rodinný podnik. Starostlivo vyrábame každý produkt. Ďakujem za dôveru.
Vlastná výroba
Vlastná výroba = rýchle dodanie
Vyrábame na vlastných strojoch, preto vieme okrem kvality garantovať aj rýchle dodanie.

Podrobný popis

Obraz na plátne zútulní váš byt, dom alebo kanceláriu. Zároveň je skvelým tipom na darček. V ponuke máme mnoho motívov, z ktorých si môžete vybrať. Najosobnejší je však obraz s vlastnou fotografiou. Fotky zo svadby, fotky detí alebo foto prírody potešia nejedného člena rodiny.

Fotku tlačíme na kvalitné talianské plátno na špičkovej japonskej tlačiarni s vysokým gamutom. Obraz tak bude ostrý so žiarivými farbami. Obraz má potlačené boky, čím vytvára 3D efekt, a preto nie je potrebný vonkajší rám. Keď plátno vyschne, napíname ho na certifikované smrekové rámy. Obraz jednoducho robíme ako keby sme si ho mali dať sami na stenu.

Pri veľkoformátovej tlači na plátnou používame farby, ktoré sú ekologické, bez zápachu. S certifikátom vhodnosti pre deti do škôl a nemocníc  

Drevené rámy

  • Zo smrekového FSC® certifikovaného dreva
  • Cinkovaný spoj
  • Stabilný
  • Všestranný
  • FSC® certifikované (FSC® C008984)

 

Plátno

Kvalitné talianske polyesterové plátno, v matnom prevedení o hmotnosti 230g/m2

Fotografiu na plátno, prosím, pošlite na náš mail reklama@bkstudio.sk vo vysokom rozlíšení aj s číslom objednávky. My následne vyrobíme grafický návrh, ktorý pošleme ešte pred tlačou na odsúhlasenie.

Ako dostať z fotky obraz na plátno

Nahrajte nám vašu fotku v maximálnej možnej kvalite. Náš grafik ju skontroluje ešte pred samotnou tlačou. Odošle vám grafický návrh (fotku treba prispôsobiť rozmerom samotného rámu). Ak bude všetko v poriadku, obraz na plátne s fotkou vytlačíme.

Obraz vyrobíme do cca. 2 pracovných dní. Odosielame zabalený v bublinkovej fólii, aby sa k vám dostal neporušený.

Ako zavesiť obrazy na stenu

Vedľa seba, nad sebou.... príkladov je viac. Podrobnejšie sme sa im venovali v tomto blogovom článku Tipy na vešanie fotoobrazov v domácnosti

Vyrobené na Slovensku s použitím materiálov z EU.

Tlač obrazu na plátne